Termín a miesto: 25.6.2016 (sobota), obec Hýľov (okr. Košice okolie)- futbalové ihrisko

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Štartové číslo Kategória Oddiel / Bydlisko Platba
1 . Červeňák Michal Muž A do 39 rokov AC Michalovce Neprijatá
2 . Fedič Marek Muž A do 39 rokov AC Michalovce Prijatá
3 . Remias Peter Muž A do 39 rokov Active life Neprijatá
4 . Doboš Pavol Muž A do 39 rokov Active Life Košice Prijatá
5 . Muller Jozef Muž A do 39 rokov DACHPROD Prijatá
6 . Sahajda Tibor Muž A do 39 rokov DACHPROD Prijatá
7 . Hájek Viktor Muž A do 39 rokov Hýľov Neprijatá
8 . Kušnirik Martin Muž A do 39 rokov Kašov Prijatá
9 . Tomčík Jozef Muž A do 39 rokov Koliba Myslava Prijatá
10 . Kelbel Vincent Muž A do 39 rokov Košice Prijatá
11 . Korem Stanislav Muž A do 39 rokov Košice Prijatá
12 . Kotlárová Katarína Žena A do 39 rokov Košice Neprijatá
13 . Krasnovský Peter Muž A do 39 rokov Košice Prijatá
14 . Malachovská Miroslava Žena A do 39 rokov Košice Neprijatá
15 . Menyhert Viktor Muž A do 39 rokov Košice Neprijatá
16 . Pastor Jozef Muž A do 39 rokov Košice Neprijatá
17 . Sabol Peter Muž A do 39 rokov Kosice Neprijatá
18 . Zuščák Jozef Muž A do 39 rokov Košice Neprijatá
19 . Hreňová Anna Žena A do 39 rokov Košice Maša a Miška Prijatá
20 . Seman Štefan Muž A do 39 rokov Malá Ida Prijatá
21 . Zelenák Kamil Muž A do 39 rokov MARAS team Neprijatá
22 . Balog Róbert Muž A do 39 rokov Nižný Klátov Neprijatá
23 . Onofrej Erik Muž A do 39 rokov O5 Bežecký klub Furča Neprijatá
24 . Lörinc Jozef Muž A do 39 rokov O5 BK Furča Košice Neprijatá
25 . Petráš Branislav Muž A do 39 rokov Poproč Neprijatá
26 . Leško Milan Muž A do 39 rokov Trebišov Neprijatá
27 . Chytil Peter Muž B nad 40 rokov BK Steel Košice Neprijatá
28 . Uličný Pavol Muž B nad 40 rokov Chminianska Nová Ves Prijatá
29 . Malyy Anatoliy Muž B nad 40 rokov Goral marathon team Neprijatá
30 . Kozel Marián Muž B nad 40 rokov Hýľov Prijatá
31 . Herczeg Csaba Muž B nad 40 rokov Košice Neprijatá
32 . Ištoňa Peter Muž B nad 40 rokov Košice Neprijatá
33 . Sajko Rudolf Muž B nad 40 rokov Košice Maša a Miška Prijatá
34 . Majerník Milan Muž B nad 40 rokov MARAS team Neprijatá
35 . Tóth Mikuláš Muž B nad 40 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
36 . Solc Daniel Muž B nad 40 rokov Myslava Neprijatá
37 . Baláž Jaro Muž C nad 50 rokov Active Life Košice Prijatá
38 . Smriga František Muž C nad 50 rokov BK Steel Košice Neprijatá
39 . Dancák Zoltán Muž C nad 50 rokov BKO Vyšna Myšla Neprijatá
40 . Mikula Ondrej Muž C nad 50 rokov DACHPROD Prijatá
41 . Kotlár Jozef Muž C nad 50 rokov Košice Prijatá
42 . Kičin Ľubomír Muž C nad 50 rokov Košice - Barca Prijatá
43 . Maras Ladislav Muž C nad 50 rokov MARAS team Neprijatá
44 . Bogár János Muž C nad 50 rokov Miskolc Neprijatá
45 . Huszár Tibor Muž D nad 60 rokov Kechnec Prijatá
46 . Kazanin Viktor Muž D nad 60 rokov Malyy team Neprijatá
47 . Papp Zoltán Muž D nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
48 . Vargaeštok Gejza Muž D nad 60 rokov MBK Veľké Kapušany Prijatá
49 . Mihok Imrich Muž D nad 60 rokov O5 BK Furča Košice Prijatá
50 . Ficzere Bartolomej Muž D nad 60 rokov Sopka Seňa Prijatá
51 . Hudák Jozef Muž D nad 60 rokov Sopka Seňa Prijatá
52 . Parilák Gerard Muž E nad 70 rokov AC Michalovce Prijatá
53 . Kassay Vojtech Muž E nad 70 rokov I.D.C. Holding, a.s., Bratislava Prijatá
54 . Stanek František Muž E nad 70 rokov MTC Vyšná Šebastová Prijatá
55 . Slatina Ľubica Žena F do 39 rokov Active life Košice Prijatá
56 . Mlynarčíková Ľubica Žena F do 39 rokov Drienica Prijatá
57 . Frivalská Dáša Žena F do 39 rokov Geodeticca Runing Team Neprijatá
58 . Malaia Nataliia Žena F do 39 rokov Goral marathon team Neprijatá
59 . Chovanová Tatiana Žena F do 39 rokov Hýľov Prijatá
60 . De Biase Nina Žena F do 39 rokov Hyľov Neprijatá
61 . Kozelová Lenka Žena F do 39 rokov Hýľov Prijatá
62 . Čalfová Simona Žena F do 39 rokov Košice Prijatá
63 . Hnatová Veronika Žena F do 39 rokov Košice Prijatá
64 . Urbanová Iveta Žena F do 39 rokov Košice Neprijatá
65 . Kubíková Mariana Žena F do 39 rokov Ľubeľa Neprijatá
66 . Kolibárová Martina Žena F do 39 rokov MARAS team Neprijatá
67 . Giňovská Martina Žena F do 39 rokov ŠK pre Radosť Neprijatá
68 . Bernátová Anna Žena G nad 40 rokov DACHPROD Prijatá
69 . Kozelová Slávka Žena G nad 40 rokov Hýľov Prijatá
70 . Gedeonová Andrea Žena G nad 40 rokov Košice Neprijatá
71 . Jendrichovská Danka Žena G nad 40 rokov MARAS team Neprijatá
72 . Varga Ildikó Žena H nad 50 rokov Forró-Fancsal Neprijatá
73 . Kotlárová Mária Žena H nad 50 rokov Košice Prijatá
74 . Mikula Filip Muž Muži minimaratón Hýľov Neprijatá
75 . Mačura Peter Muž Muži minimaratón Košice Prijatá
76 . Maras Ladislav Muž Muži minimaratón MARAS team Neprijatá
77 . Tomečko Jozef Muž Muži minimaratón MARAS team Neprijatá
78 . Kolesárová Eliška Žena Ženy minimaratón Hýľov Prijatá
79 . Mikulová Anna Žena Ženy minimaratón Hýľov Neprijatá
80 . Spišáková Štefánia Žena Ženy minimaratón Myslava Prijatá
81 . Tomčíková Katarína Žena Ženy minimaratón Myslava Prijatá
82 . Brežinová Ivana Žena Ženy minimaratón Poprad Neprijatá
©2015 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny